Jak zapnout možnosti pro vývojáře na Samsungu Galaxy S10

Nedávno Samsung vydal svou vlajkovou loď Samsung Galaxy S10. Všichny majitele, kteří chcou ze svého nového mobilu vymáčknout maximum určitě bude zajímat, jak povolit možnosti pro vývojáře (v angličtině „Developer options“).

Většina lidí pravděpodobně tyto možnosti nepotřebuje aktivovat, protože je tam spousta věcí, kterým nebudou rozumět. Pokud si však chcete hrát s GPS, udržovat obrazovku zařízení neustále zapnutou i při nabíjení nebo zrychlit animace, budete muset odemknout možnosti pro vývojáře.

Nejprve otevřete aplikaci Nastavení na vašem Galaxy S10. Přejděte dolů do spodní části aplikace, dokud neuvidíte sekci O telefonu, a klepněte na ni. V sekci O telefonu vyhledejte část Informace o software a klepněte na ni.

Nyní sjeďte dolů, dokud neuvidíte Číslo sestavení, které by mělo být zhruba v polovině obrazovky v sekci „Software information“.

Nyní přichází trik, jak aktivovat možnosti pro vývojář. Ačkoliv to zní divně, tak budete muset 7x klepnout na Číslo sestavení. Pak se ukáže výzva k zadání hesla a hláška ve stylu „Stal se z vás vývojář.“.

Vraťte se do Nastavení a pod položkou O telefonu se nyní zobrazí nová možnost Možnosti pro vývojáře. Klepněte na ni a pusťte se do úprav.

Napsat komentář